Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Потребителско име: Парола:

Автор Тема: Здравейте! :)  (Прочетена 1100 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nikitheflame

• Newbie
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил
Здравейте! :)
« -: ноември 25, 2012, 12:36:43 pm »

Аз съм Николай от Димитровград, на 31 год.
Работя като пожарникар - една хуманна професия, която за да се работи както трябва, самият служител би трябвало да е с много хуманен характер въобще, във всички аспекти.
Допадна ми идеята за природосъобразния начин на хранене, понеже у мен има наченки на такава нагласа и мислене. Проблемът на по-голямата част от населението на Земята е липсата на осъзнаване... и оттам проблемите не се решават, а се самозахранват.
Надявам се хората лека-полека да започнат да се осъзнават за всеки аспект от живота!
Активен

inavelkova

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
Re: Здравейте! :)
« Отговор #1 -: декември 29, 2012, 12:18:22 pm »

Честити празници и от мен Ирина Велкова!  :D
Аз съм хомеопат и учител по йога. От около 9 години аз и семейството ми се храним и лекуваме само чрез природата - кълнове, вегетарианство, биохрана, хранителни добавки, хомеопатично лечение, йога практики. Имаше периоди в които природосъобразния начин на живот беше по-слаб и после пак силни години. Но от 2 години се установихме твърдо в здравословния път на съществуване. На децата си позволяваме понякога да ядат боклучива храна, защото те я искат, но винаги им припомняме, че те правят този избор - да се замърсяват и по този начин те поемат отговорността за собственото си здраве, ако се влоши. Децата ми не са големи - на 13, 10 и 8 години са. И разбира се накрая се налага аз да ги лекувам. Но е необходимо всеки път да им напомням и те да осъзнават всеки път, че те носят отговорността за собственото си здраве. И през този кратък разказ за моите деца искам да кажа на НИКИ:
nikitheflame, остави хората да бъдат такива каквито са - неосъзнати, те нямат ресурса да станат осъзнати веднага. Но в различни моменти всеки ще има шанса да стане осъзнат. Не хаби енергията си за другите, които все още не искат да чуват и да виждат. Те не искат да те чуят и да те видят. Но когато са готови им помогни. А до тогава, неразпиляващ енергията си в недоволство от другите, се грижи всекидневно с обич и радост за твоя личен свят.
Активен