Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Потребителско име: Парола:

Автор Тема: Помпата впръсква непрекъснато вода  (Прочетена 2765 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Антоанета

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил

Здравейте, следвайки указанията сглобих и пуснах микрофермата. След включването без да пипам настройките на таймера, както е написано в указанията, включих модула. Избрах AUTO|OFF и оставих да работи. Забелязах, че впръсква непрекъсно вода в контейнера, но реших че така трябва. След около 3 часа беше фермата беше изразходила повече от 20 литра вода и в контейнера се беше събрала толкова вода, че от семената бяпа запушили дюзата за изход на водата. Изчистих дюзата и включих управлявайщия модул. Избрах of от таймера, но впръсването по никакъв начин не спира, а модула бръмчи. Къде може да е проблема?
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 636
    • Профил
    • Микроферма
Re: Помпата впръсква непрекъснато вода
« Отговор #1 -: юни 24, 2015, 12:34:18 pm »

Здравейте, следвайки указанията сглобих и пуснах микрофермата. След включването без да пипам настройките на таймера, както е написано в указанията, включих модула. Избрах AUTO|OFF и оставих да работи. Забелязах, че впръсква непрекъсно вода в контейнера, но реших че така трябва. След около 3 часа беше фермата беше изразходила повече от 20 литра вода и в контейнера се беше събрала толкова вода, че от семената бяпа запушили дюзата за изход на водата. Изчистих дюзата и включих управлявайщия модул. Избрах of от таймера, но впръсването по никакъв начин не спира, а модула бръмчи. Къде може да е проблема?
По принцип трябва да пръска така - включва помпата, пръска 5-6 секунди, изключва и включва вентилаторите. И така се повтаря. АКо пръска непрекъснато, може да има проблем с електрониката.
Активен

Антоанета

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #2 -: юни 25, 2015, 01:13:08 pm »

Точно това е проблема - пръска непрекъснато и не се включва вентилатора. Когато я включих машината работи около 4 часа и не спря да пръска.
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
    • Микроферма
« Отговор #3 -: юни 25, 2015, 02:55:56 pm »

Точно това е проблема - пръска непрекъснато и не се включва вентилатора. Когато я включих машината работи около 4 часа и не спря да пръска.
Moжете ли да ни изпратите само черната кутия, разкачете синия маркуч от контейнера за покълване. Ще я погледнем.
Активен

Антоанета

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #4 -: юни 26, 2015, 10:13:35 am »

Ок, ще Ви я изпратя. Много Ви благодаря.
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
    • Микроферма
« Отговор #5 -: юни 26, 2015, 11:18:59 am »

Ок, ще Ви я изпратя. Много Ви благодаря.
Moля, моля. Само опишете на едно листче проблема и го сложете вътре.
Пратете на ПрсторКом ЕООД, офис Горна Оряховица Пролет. Така ще ползвате 25% отстъпка.
Активен

Антоанета

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #6 -: юли 01, 2015, 12:18:59 pm »

Здравейте, за съжаление изпратих модула до поискване до офис на Еконт, но посочих Вашата фирма като адресат, преди да прочета съобщението Ви и условията по гаранционната карта. В случай, че сте я получили, моля, кажете ми как да процедираме нататък. В гаранционната карта пише, че ремонтите се поемат от Просторком ЕООД. Не съм обърнала внимание но това. За Вас проблем ли ще бъде да им предоставите модула за преглед и ремонт, а аз евентуално да им се обадя, за да им обясня за проблема. С извинение за объркването ми: поздрави Антоанета Харалампиева
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
    • Микроферма
« Отговор #7 -: август 02, 2015, 11:12:19 am »

Здравейте, за съжаление изпратих модула до поискване до офис на Еконт, но посочих Вашата фирма като адресат, преди да прочета съобщението Ви и условията по гаранционната карта. В случай, че сте я получили, моля, кажете ми как да процедираме нататък. В гаранционната карта пише, че ремонтите се поемат от Просторком ЕООД. Не съм обърнала внимание но това. За Вас проблем ли ще бъде да им предоставите модула за преглед и ремонт, а аз евентуално да им се обадя, за да им обясня за проблема. С извинение за объркването ми: поздрави Антоанета Харалампиева
Няма проблем, само дайте, ако имате, номера на товарителницата за да не стане грешка.
Активен