Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Потребителско име: Парола:

Автор Тема: Веганец с 5-10 лв. на ден  (Прочетена 2167 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 636
    • Профил
    • Микроферма
Веганец с 5-10 лв. на ден
« -: февруари 21, 2014, 08:01:17 pm »

Здравейте!
Хареса ми идеята на http://www.rawon10.com - как да бъдеш веганец с $10 на ден. Но там са дадени екзотични плодове, като авокадо, ананаси, боровинки и др. които са скъпи на нашия пазар, берат се зелени и се транспортират отдалеч.

Затова, предлагам ние да си направим такъв сайт, като начало да постваме тук във форума - как да бъдеш веганец 5-10 лв. на ден с продукти от България: рецепти, производители, магазини и прочие, въобще всичко, като фокуса да е към личното производство.
Активен

Силва

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Re: Веганец с 5-10 лв. на ден
« Отговор #1 -: март 11, 2014, 07:45:34 am »

Искам само да вметна, че на пазара Димитър Петков съм попадала на авокадо, което е на цена 1 лв. Беше намалено защото беше започнало да омеква. Аз си взех няколко, сложих ги в хладилника и ми стигнаха за около месец и нещо. Това обаче беше преди няколко месеца. Вчера в кварталния магазин видях цена от 4,60 лв.... Да не повярва човек направо! :o
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 636
    • Профил
    • Микроферма
Re: Веганец с 5-10 лв. на ден
« Отговор #2 -: март 11, 2014, 08:12:24 am »

Искам само да вметна, че на пазара Димитър Петков съм попадала на авокадо, което е на цена 1 лв. Беше намалено защото беше започнало да омеква. Аз си взех няколко, сложих ги в хладилника и ми стигнаха за около месец и нещо. Това обаче беше преди няколко месеца. Вчера в кварталния магазин видях цена от 4,60 лв.... Да не повярва човек направо! :o
Точно затова трябва да се стремим да го направим с наши родни култури, доколкото е възможно.
Активен