Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Потребителско име: Парола:

Автор Тема: Допълнителен отвор  (Прочетена 1976 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

valeriydanev

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Допълнителен отвор
« -: май 17, 2013, 02:13:33 pm »

Здравейте! Преди около 4 мес получих от Вас микрофермата.Ползвах я известно време, след което дълго време бях извън София.

Имам няколко въпросчета и ще Ви бъда много благодарен, ако ми отговорите.

1. На снимките, които сте публикували на сайта си, до вентилатора има 2-ри отвор с подобна големина. При мен този отвор не съществува. Нарочно ли е премахнат и отразява ли се на работата?

2.Тъй като терасата ми е с южно изложение, не искам да изкарам машинката на открито поради силното слънчево греене и високата запрашеност на въздуха в София. В стаята осветлението не е толкова силно както навън. Дали това е причината семената да покълват  до около 1 см и да не продължават да растат?
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 636
    • Профил
    • Микроферма
Re: Допълнителен отвор
« Отговор #1 -: май 17, 2013, 04:47:14 pm »

Здравейте! Преди около 4 мес получих от Вас микрофермата.Ползвах я известно време, след което дълго време бях извън София.

Имам няколко въпросчета и ще Ви бъда много благодарен, ако ми отговорите.

1. На снимките, които сте публикували на сайта си, до вентилатора има 2-ри отвор с подобна големина. При мен този отвор не съществува. Нарочно ли е премахнат и отразява ли се на работата?

2.Тъй като терасата ми е с южно изложение, не искам да изкарам машинката на открито поради силното слънчево греене и високата запрашеност на въздуха в София. В стаята осветлението не е толкова силно както навън. Дали това е причината семената да покълват  до около 1 см и да не продължават да растат?
Привет!
Този отвор беше при стария модел, сега вече отворите са отгоре на капака. И снимките вече са актуализирани  :) http://mikroferma.com/photos.htm
По принцип семената трбява да покълват и на разсеяно осветление и топлина 20-25 градуса.
Активен