Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Потребителско име: Парола:

Автор Тема: Пречистване на организма  (Прочетена 3480 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sdraganova

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Пречистване на организма
« -: януари 23, 2013, 11:23:21 am »

Здравей Людмиле, прочетох че сте правили прочистване на организма с билки и някакъв минерал, забравих му името. В момента проучвам методи за прочистване на организма със зеолит на прах и ще ми е много интересно да споделите вашия опит. Благодаря предварително
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 636
    • Профил
    • Микроферма
Re: Пречистване на организма
« Отговор #1 -: януари 30, 2013, 10:35:03 am »

Здравей Людмиле, прочетох че сте правили прочистване на организма с билки и някакъв минерал, забравих му името. В момента проучвам методи за прочистване на организма със зеолит на прах и ще ми е много интересно да споделите вашия опит. Благодаря предварително
Ние правихме една система на Ричард Андерсон, която наистина е страхотна, защото е цялостно нещо и се прави на няколко етап. Идва комплект с билки, ръководство, тестови ленти и т.н.
Правят се тестове за алкалността на тялото преди да се започне чистенето.
Eто я http://www.ariseandshine.com/cleansing/cleanse-28.html
Не съм дистрибутор на тази компания, нито имам някакви интереси да я рекламирам, но наистина, след 30 години опити със всякакви системи тази ми излекува напълно няколко хронични заболявания. Чисти на много дълбоко ниво и е базирана на стара индианска рецепта. В състава й влизат две билкови смеси - едната поддържа тялото по време на изчистването (защото това е голямо натоварване за него), другата го превключва в режим на изчистване и размеква шлаките. Нямате си представа дори, какви работи излизат в последната фаза - едни черни парчета, които Малахов нарича "чревни камъни" - като парчета автомобилна гума (някои казват, че това е храна, но на тази фаза сте само на сокове и няма откъде другаде да дойдат), заседнали из дебрите на червата ви още от детството, особено ако сте яли тогава бял хляб и банички!  :D
Включва бентонит, псилиум и флора - абсолютно всичко, което трябва на тялото да изхвърли токсините. Бентонита ги абсорбира, псилиума ги транспортира навън. След системата човек наистина се чувства новороден, като бебе.

Вярно е, че е скъпа и мечтата ми е да си имаме такава българска, защото всичките билки в състава й ги имаме по нашите земи. Но все пак какво са $250-300 пред радостта от живота в съвършено здраво тяло???
« Последна редакция: януари 30, 2013, 10:48:10 am от Людмил »
Активен

Henrieta

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #2 -: август 05, 2013, 09:35:37 am »

Здравей Людмил,

а ти как поръча Cleanse 28 от Америка, май освен ДДС, ще трябва да се обмитява и получи на митница, и там да кажат дали ще се плаща и мито.

Благодаря предварително за съвета :)
/ Може да пишете на henriet@abv.bg
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 636
    • Профил
    • Микроферма
« Отговор #3 -: август 22, 2013, 10:47:32 pm »

Здравей Людмил,

а ти как поръча Cleanse 28 от Америка, май освен ДДС, ще трябва да се обмитява и получи на митница, и там да кажат дали ще се плаща и мито.

Благодаря предварително за съвета :)
/ Може да пишете на henriet@abv.bg /
Донесоха ни го познати от Америка. Иначе може да се поръча от Холандия, струва 200 евро с доставката.
Активен