Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Потребителско име: Парола:

Автор Тема: Здравейте  (Прочетена 1092 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

feelthef

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Здравейте
« -: октомври 08, 2013, 09:06:34 am »

Казвам се Милена Георгиева  и ми е изключително приятно, че Ви намерих :)
Храня се здравословно, не използвам бяла и декоративна козметика, търся алтернативи на още няколко продукта за лично ползване. От аптеките купувам само етерични и базови масла.
Не ям месо, но си позволявам риба от естествени водоеми.
Стремя се храната ми да е 70 % в суров вид. Покълвам си семена, хапвам сурови ядки.....пия много сокове
Промяната в начинът ми на мислене започна постепенно, на няколко етапа и така до днес
Всеки ден научавам по нещо ново и не спирам да чета, а форуми като този трябва да бъдат популяризирани, току виж някой се зачел и замислил
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 636
    • Профил
    • Микроферма
Re: Здравейте
« Отговор #1 -: октомври 08, 2013, 03:01:06 pm »

Казвам се Милена Георгиева  и ми е изключително приятно, че Ви намерих :)
Храня се здравословно, не използвам бяла и декоративна козметика, търся алтернативи на още няколко продукта за лично ползване. От аптеките купувам само етерични и базови масла.
Не ям месо, но си позволявам риба от естествени водоеми.
Стремя се храната ми да е 70 % в суров вид. Покълвам си семена, хапвам сурови ядки.....пия много сокове
Промяната в начинът ми на мислене започна постепенно, на няколко етапа и така до днес
Всеки ден научавам по нещо ново и не спирам да чета, а форуми като този трябва да бъдат популяризирани, току виж някой се зачел и замислил
Здравей!
Радвам се, че се присъедини към нашето общество. Тук повечето са мълчаливци, само четат и не общуват с никого.
Храната е преработената енергия на слънцето и земята, която хората все още не могат да възприемат директно. Затова е важна чистотата й. Месото носи кодът на смъртта, защото за разлика от плода, животното умира за да стане на храна. Докато плодовете, ядките и др. носят кодът на живота, в тях дълго време след откъсването им има живот.

Има и хора, които се научават да я приемат в най-чист вид директно от слънцето и земята. Ето повече за тях: http://www.youtube.com/playlist?feature=edit_ok&list=PLV5pnCZoRz73HM6oHmFr2_Q0llLDUcyXx

Активен