Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Потребителско име: Парола:

Автор Тема: Как да си отгледаме нови зъби  (Прочетена 15710 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 636
    • Профил
    • Микроферма
Как да си отгледаме нови зъби
« -: април 28, 2013, 09:08:49 am »

Вижте прикачения файл (достъпен за регистрирани потребители)
« Последна редакция: юни 24, 2013, 08:26:36 am от Людмил »
Активен

Димитрия

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Re: Как да си отгледаме нови зъби
« Отговор #1 -: декември 13, 2013, 11:46:39 am »

Здравейте! Тази тема силно ме вълнува от известно време. Искам да попитам някой опитал ли е да възстанови зъбите си с тези методики и какви са резултатите? Аз търсих много из български и руски форуми, но не попаднах на някакви реални резултати. Това не ми пречи да опитам, но все пак да знаеш,, че някой друг е успял е доста насърчаващо. ;D
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
    • Микроферма
« Отговор #2 -: декември 13, 2013, 05:45:10 pm »

Здравейте! Тази тема силно ме вълнува от известно време. Искам да попитам някой опитал ли е да възстанови зъбите си с тези методики и какви са резултатите? Аз търсих много из български и руски форуми, но не попаднах на някакви реални резултати. Това не ми пречи да опитам, но все пак да знаеш,, че някой друг е успял е доста насърчаващо. ;D
Имам информация от втора ръка, че на човек, познат на мой приятел му поникнали зъби и.... той ги извадил защото му пречели на протезите  :o

Иначе четох, че на хора, минали Герсънова терапия, която на практика е пълно изчистване, обновяване и захранване на организма са им пониквали спонтанно нови зъби. Пак опира до това да дадем на тялото шанс и то само знае какво да прави.

Четох също, че индиански шамани са практикували това, като са налагали мястото, където трябва да поникне зъба с листа от кока и са давали на човека утвърждение, което да повтаря.

Ето и последната информация, която открих: http://www.theguardian.com/education/2009/feb/24/dental-research-enamel-gene

Ако не си чела книгата на Михаил Столбов – "Как си отгледах нови зъби", вземи я от http://xnetbg.com/new/files/Kak%20si%20otgledah%20novi%20zybi.pdf
« Последна редакция: декември 13, 2013, 06:15:38 pm от Людмил »
Активен

Димитрия

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #3 -: декември 13, 2013, 08:53:15 pm »

Чела съм и Михаил Столбов и Аркадий Петров - технология регенерации зубов, гледала съм няколко филмчета  на руски, но не намирам реални разкази на хора, които са успяли да го направят.
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
    • Микроферма
« Отговор #4 -: февруари 20, 2014, 10:29:57 am »

Между другото, знаете ли, че неотдавна науката потвърди - във венците на всеки има стволови клетки, които във всеки миг са готови да започнат да формират нови зъби! Трябва само да бъдат включени.
Активен

lucky

• Newbie
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
« Отговор #5 -: март 30, 2014, 11:36:55 am »

Относно зъбките ! Запознат съм доста обширно с темата ! За сега ползвам Черен Оман имам го в няколко вариянта .Билката се води отровна уви още чакам да гушна букета ама не ,ям я в количества ползва се за всичко свързано с костната система и зъби. Относно "НЕ"започнатата книга и "НЕ" завършена.Блатен Аир и прополис тинктури скоро ще ги започна и тях за сега отлежават по оказаната рецепта в книжлето .
Но мага да дам изпитан метод за болки в зъбите .

методи:

1. една чаена лъжичка сол в 300 мил. вода жабури се
2, Кора от Дъб една супена лъжица се вари в 500 мил. вода след като истине /жабурене
3, една чаена лъжичка сода в 300 мли. вода /жабури се

Една препоръка : Използвайте мека четка за зъби ,забравете всякакъв вид пасти (разтвор сол и сода )топете четката във разтвора и търкайте .
След това спринцовка и с налягане минавате всичките зъбки за по сигурно изплакнете с чаша вода.

Прополис : едно зрънце колкото грах залепете го на зъбите където и да е (хубаво е вечерно време сутринта го махнете) това не повече от 2 дена
От това спират всякакви болки в устната кухина .
Вярвайте и ще успеете ,аз лично не харесвам зъболекарите имам много причини ,но няма да ги споделям тук .Мисля ,че е крайно време Хората да разберат ,че от Природата по-добър лечител няма.
Активен
Спрете Земята ,искам да сляза!

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
    • Микроферма
« Отговор #6 -: март 30, 2014, 11:39:27 am »

Относно зъбките ! Запознат съм доста обширно с темата ! За сега ползвам Черен Оман имам го в няколко вариянта .Билката се води отровна уви още чакам да гушна букета ама не ,ям я в количества ползва се за всичко свързано с костната система и зъби. Относно "НЕ"започнатата книга и "НЕ" завършена.Блатен Аир и прополис тинктури скоро ще ги започна и тях за сега отлежават по оказаната рецепта в книжлето .
Но мага да дам изпитан метод за болки в зъбите .

методи:

1. една чаена лъжичка сол в 300 мил. вода жабури се
2, Кора от Дъб една супена лъжица се вари в 500 мил. вода след като истине /жабурене
3, една чаена лъжичка сода в 300 мли. вода /жабури се

Една препоръка : Използвайте мека четка за зъби ,забравете всякакъв вид пасти (разтвор сол и сода )топете четката във разтвора и търкайте .
След това спринцовка и с налягане минавате всичките зъбки за по сигурно изплакнете с чаша вода.

Прополис : едно зрънце колкото грах залепете го на зъбите където и да е (хубаво е вечерно време сутринта го махнете) това не повече от 2 дена
От това спират всякакви болки в устната кухина .
Вярвайте и ще успеете ,аз лично не харесвам зъболекарите имам много причини ,но няма да ги споделям тук .Мисля ,че е крайно време Хората да разберат ,че от Природата по-добър лечител няма.
Ние направихме рецептата с блатния аир и прополиса - наистина помага!
Активен

lucky

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #7 -: март 30, 2014, 11:49:54 am »

Не знам Людмиле ! Аз те първа ще за започна ,ще пиша как се развиват нещата . Надявам се да ПОМОГНАТ тези тинктури .За сега може да се каже ,че съм изчел всичко по-форуми и паланки .Споделял съм и с билкари ,ще видим какво и до къде ще я докарам .
Активен

lucky

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #8 -: април 02, 2014, 09:38:59 am »

Помагайте ,дайте съвет . Снощи започнах процедурата от книгата ,но днес ставам и устните ми са се подули .
Някои да има идея от какво може да е ? Преди седмица нападнах копривата тогава и спрях да си лепя по-зъбите прополис  възможно ли е да е от копривата тъй като вчера пак се назобих сериозно с коприва ?

А в допълнение след първото ми хапване на коприва си помислих ,че имам някаква Афта ,но сега съм с подути устни .
Моля помагайте със съвет ,за сега не слагам нищо предполагам ,че скоро ще спадне .
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
    • Микроферма
« Отговор #9 -: април 02, 2014, 09:45:55 am »

Помагайте ,дайте съвет . Снощи започнах процедурата от книгата ,но днес ставам и устните ми са се подули .
Някои да има идея от какво може да е ? Преди седмица нападнах копривата тогава и спрях да си лепя по-зъбите прополис  възможно ли е да е от копривата тъй като вчера пак се назобих сериозно с коприва ?

А в допълнение след първото ми хапване на коприва си помислих ,че имам някаква Афта ,но сега съм с подути устни .
Моля помагайте със съвет ,за сега не слагам нищо предполагам ,че скоро ще спадне .
Kнигата на  Столбов ли имаш в предвид?
Активен

lucky

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #10 -: април 02, 2014, 09:57:58 am »

Да от книгата на Столбов ! Прополисната тинктура и тинктурата от Аир снощи се нажабурках 2 минути както е оказано .
Интересното е ,че на езика и лигавицата усещам както за първи път когато сложих прополис люти но не съм слагал прополис . Остава да е прополиса да правя някаква алергична реакция  . споделете как да процедирам.
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
    • Микроферма
« Отговор #11 -: април 02, 2014, 10:04:17 am »

Да от книгата на Столбов ! Прополисната тинктура и тинктурата от Аир снощи се нажабурках 2 минути както е оказано .
Интересното е ,че на езика и лигавицата усещам както за първи път когато сложих прополис люти но не съм слагал прополис . Остава да е прополиса да правя някаква алергична реакция  . споделете как да процедирам.
Възможно е да имаш алергия към пчелни продукти. Опитай без тях.
А в книгата на Столобов има основни неща, към които човек трябва да постигне, преди да пристъпи към поникване на зъби:

Променяме си мирогледа - научаваме се да вярваме в чудеса

Спираме цигарите

Сдобиваме се с допълнително енергия (махаме излишните килограми)

Учим се да слушаме тялото си

Учим се да слушаме душата си

Учим се да слушаме Света
Активен

lucky

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #12 -: април 02, 2014, 10:15:02 am »

Всичко това което изброяваш е направено! Живея от години в едно село около мен е гора балкан, цигарите съм ги спрял,ям екологична храна , а сега съм с подути устни .Това е някаква реакция на организъма но се опитвам да разбера от какво .Както казах прополиса не ми е правил проблем копривата също .И за това питам за съвет ,ако някои може да даде идея от какво ?

Активен

Svetlana

• Newbie
  • *
  • Публикации: 13
    • Профил
« Отговор #13 -: април 02, 2014, 06:01:58 pm »

Прополисовата тинктура сам ли я правил или си взел от някъде? Тя се прави в чист спирт от 70 % нагоре, затова трябва да се взема разредена с вода. Копривата от къде я бра? Може да е имало нещо по самата коприва, което да ти е предизвикало алергия.
Активен

lucky

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #14 -: април 02, 2014, 06:36:31 pm »

"Прополисовата тинктура сам ли я правил или си взел от някъде? Тя се прави в чист спирт от 70 % нагоре, затова трябва да се взема разредена с вода. Копривата от къде я бра? Може да е имало нещо по самата коприва, което да ти е предизвикало алергия."

Тинктурите са правени лично от мен с 57º ракия домашна . Не съм я разреждал . А копривата е брана от двора и сега се замислям при 3 котки дали няма да се окажеш права ,ако котките или на комшията кучето е наминало покрай копривата,знам ли? За сега отока който е странен е спаднал на 30% ,за днес ще съм само на вода !
Активен