Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Потребителско име: Парола:

Автор Тема: Как да си отгледаме нови зъби  (Прочетена 15800 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 636
    • Профил
    • Микроферма
Re: Как да си отгледаме нови зъби
« Отговор #15 -: април 02, 2014, 06:47:00 pm »

"Прополисовата тинктура сам ли я правил или си взел от някъде? Тя се прави в чист спирт от 70 % нагоре, затова трябва да се взема разредена с вода. Копривата от къде я бра? Може да е имало нещо по самата коприва, което да ти е предизвикало алергия."

Тинктурите са правени лично от мен с 57º ракия домашна . Не съм я разреждал . А копривата е брана от двора и сега се замислям при 3 котки дали няма да се окажеш права ,ако котките или на комшията кучето е наминало покрай копривата,знам ли? За сега отока който е странен е спаднал на 30% ,за днес ще съм само на вода !
Виж, чисто и просто възпаленията са изчистваща реакция на тялото, не е задължително да е от нещо.
Активен

lucky

• Newbie
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
Re: Как да си отгледаме нови зъби
« Отговор #16 -: април 04, 2014, 11:29:12 am »

Мале ,Светлана да бе се вкючила малко по раничко да каже ,че трябва да се разрежда тази тинктура . Ама и аз съм си говедо  :) .Споко жив съм отекал съм като булдок някак си от дебелите джуки се свлича на долу .Както и да е минава. Людмиле то хубаво прочистване се случи, но в интерес на истината нямам вкус в устата си "ям таратор но ми прилича на вода " Явно съм се изгорил с тази тинктура .Възможно ли е?
Активен
Спрете Земята ,искам да сляза!