Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Потребителско име: Парола:

Автор Тема: Почистване на черния дроб  (Прочетена 20256 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 636
    • Профил
    • Микроферма
Re: Почистване на черния дроб
« Отговор #15 -: май 16, 2014, 11:34:42 am »

Няма смисъл да пия довечера пак в такъв случай..след толкова зехтин снощи, никаква жлъчка няма да е останала. Но ме обърква малко това с налягането...при някой системи се пие по цял ден през 3-4 часа по малко 20-40мл зехтин и толкова лимонов сок и билки. Миналия месец така го правих. Имаше мъничко камъни.
Представям си да са останали вътре след 2 прочиствания...какъв късмет! :)
Не знам, аз имам опит само с метода на Хулда Кларк.
Активен

DenitsaDoncheva

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #16 -: юни 09, 2014, 02:23:53 pm »

Извинете ме, току що се регистрирах....привет на всички. Да попитам възможна ли е замяната на зехтина с шарлан ?
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
    • Микроферма
« Отговор #17 -: юни 10, 2014, 02:28:32 am »

Извинете ме, току що се регистрирах....привет на всички. Да попитам възможна ли е замяната на зехтина с шарлан ?
Предполагам че може, защо не. Маслото просто има за цел да предизвика голямо отделяне на жлъчка, което да изтласка жлъчните камъни навън.
Активен

ДимитровД

• Newbie
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
« Отговор #18 -: ноември 05, 2015, 10:37:23 pm »

Благодаря много!Днес свърших с чистенето по описаната схема.Над 100 броя до големината на грахово зърно.Направих всичко точно както е описано.Ужасно съм доволен!Препоръчвам го като метод.Никакви болки не съм усетил или неразположение.Още веднъж благодаря!
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
    • Микроферма
« Отговор #19 -: ноември 06, 2015, 11:15:10 am »

Благодаря много!Днес свърших с чистенето по описаната схема.Над 100 броя до големината на грахово зърно.Направих всичко точно както е описано.Ужасно съм доволен!Препоръчвам го като метод.Никакви болки не съм усетил или неразположение.Още веднъж благодаря!
Радвам се за вас! Сега е сезонът на черната ряпа, а тя изчиства жлъчните пътища перфектно. Ето какво направих аз: https://web.facebook.com/photo.php?fbid=781069118668908&set=a.321089914666833.68117.100002974816126&type=3&theater
Активен