Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Потребителско име: Парола:

Автор Тема: Червеният индикатор за липва на вода свети постоянно ,  (Прочетена 6831 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 636
    • Профил
    • Микроферма

Вие от офис на Еконт ли ще я вземете? Казахте да ви изпратя и вода, колко да бъде? Преди малко като се включи тръгна всичко, но не беше на етапи както трябва по принцип, а не спираше. Беше се променило само на он. Направих го отново ауто и оф.
Да, макар това да е първият случай нова машина да прави проблем с водата, затова пратете и бутилка с вода (500 мл) за да я тестваме с ваша вода, с която вие я ползвате.
Активен

shm75

• Newbie
  • *
  • Публикации: 19
    • Профил

Здравейте, а кога да я очаквам обратно?
Активен

verоnika

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил

И аз имам проблем, купих си фермата скоро, вчера я пуснах за първи път и червената лампичка свети постоянно, натискам за да обезвъздуша, но не спира да свети, какво да правя,
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
    • Микроферма

И аз имам проблем, купих си фермата скоро, вчера я пуснах за първи път и червената лампичка свети постоянно, натискам за да обезвъздуша, но не спира да свети, какво да правя,
Опитай следното - сложи в един буркан половин супена лъжица сол, разбъркай я добре и засмучи водата от този буркан с машината. Ако лампата угасне, значи водата, която ползваш е много ниско минерална, а датчика работи на кондуктивен принцип.
Активен

verоnika

• Newbie
  • *
    • Профил

Светва червено, когато дойде време да се пуска фермата и пръсва един път, след това започва да свети червената лампа и аз натискам копчето за ръчната помпа, но колкото и да го натискам не спира да свети, след известно време спира, но като дойде 4 час , пак пръсва един път и започва вентилатора и свети червено, нормално ли е това? В момента водата е минерална.
Активен

verоnika

• Newbie
  • *
    • Профил

Сутринта пък, само три пъти пръсна и пак светна червената лампа, вече не знам какво да направя, може да пробвам това със солта дано да проработи,
дали може да е защото черната кутия е леко на една страна, не е на равна повърхност, но съвсем леко.
Иначе първия път като я пуснах си работеше и на следващите впръсквания започна да прави този проблем.
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
    • Микроферма

Вие от офис на Еконт ли ще я вземете? Казахте да ви изпратя и вода, колко да бъде? Преди малко като се включи тръгна всичко, но не беше на етапи както трябва по принцип, а не спираше. Беше се променило само на он. Направих го отново ауто и оф.
Вземи изпрати само черната кутия заедно с едно шишенце 500ml от водата, която ползвате, за да я настроим според нея.
Изпращайте до ПросторКом ЕООД, офис Пролет Горна Оряховица.
Активен