Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Потребителско име: Парола:

Автор Тема: Привет на всички в този форум!  (Прочетена 814 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tonipres@abv.bg

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Привет на всички в този форум!
« -: ноември 24, 2015, 07:16:09 pm »

Ще бъда съвсем кратък с огромната молба за алтернативен метод за лечение на рак на правото черво.Нека пишат само тези които са имали този проблем защото изчетох що има написано и що  нема...Благодаря  ви от сърце!!! :-[
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 625
    • Профил
    • Микроферма
Re: Привет на всички в този форум!
« Отговор #1 -: ноември 25, 2015, 01:32:21 pm »

Ще бъда съвсем кратък с огромната молба за алтернативен метод за лечение на рак на правото черво.Нека пишат само тези които са имали този проблем защото изчетох що има написано и що  нема...Благодаря  ви от сърце!!! :-[
Имам познат, който излекува напълно рак на дебелото черво, с разсейки. Доколкото знам използва уринотерапия по Малахов. Питах го какво е правил и той ми каза:

"Нека си купи книгите на Малахов и прилага знанията му! ..Биоротмолгия и уринотерапия,,  и другата    "Хранене и зраве"
"Трябва да си промени коренно храненето, мисленето и да прилага знанията на Малахов. Аз сам съм се справял!  Като начало да мине на плодове, на сокотерапия, поне 20 дена, да си изчисти урината и да започне прочистване на дебелото черво с преварена урина и така, както е писал малахов....

След 20 дневния период да започне с леко захранване....Аз отначало карах 20 дена на плодове, после 24 дена чист глад
Много важно е по време на гладуването с плодове и сокове   да си прави всеки ден клизми отначало с леко подсолена вода, за да не се самоотравя....
Ако направи чист глад, да прави клизми с прясна урина...Да чете и се бори, това е от мен....
И да вярва, че ще се справи!
« Последна редакция: ноември 25, 2015, 01:58:48 pm от Людмил »
Активен