Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Потребителско име: Парола:

Автор Тема: Лекарите му дават 3 месеца, а той се излекува с поници  (Прочетена 3601 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 630
    • Профил
    • Микроферма

Дани е узнал за своето състояние, когато язвата на стомаха му изведнъж експлодира. От фермата в която живее го откарват в болницата и веднага го оперират спешно за да спрат кървенето. Тогава откриват, че Дани всъщност има тежка форма на рак на стомаха, който се е разпространил по цялото тяло. Предупреждават го, че единственият начин да оживее  е да започне веднага конвенционално лечение - химиотерапия и лъчетерапия.

За разлика от повечето хора, Дани не се съгласил веднага на предложеното лечение и решил да изследва други методи. По-късно информирал своите лекари, че е избрал собствено домашно лечение, което включва консумирането на поници от млада пшеница.

Лекарите, доста ядосани от решението му, заявили, че той със сигурност ще бъде мъртъв в рамките на няколко седмици, ако откаже техните медицински съвети. Но Дсни останал непреклонен.

"Казах на лекарите, че не съм готов да се поддам на лечението, което ми беше предложено. Знаех, че ще ме убие. Те бяха възмутени, че стигам до този извод. Личния ми лекар ме предупреди, че до три месеца ще умра"- каза Макдоналд.

Изборът на Дани за използване на поници от пшеница за лечение на рак, се основава на многото опити, за които е чувал от приятели за прекрасните лечебни свойство на зелената пшеница.

"За седем дни имах усещане за изтръпване, след което и започнах да се чувствам много добре. Спрях да вземам таблетките, които ми бяха предписани и оттогава не съм пил нито една. Един месец по-късно, болката напълно изчезна и знаех, че съм на път да се оправя. Взех правилното решение, когато отказах съветите на лекарите".

Също така, Мак Доналд качил килограмите, които загубил в резултат на използването на лекарства за болестта му. Започнал само с 28 грама от пшеничен сок дневно, а след това стига до 200 грама дневно сок от пшенична трева на ден. Той успешно се излекувал от рак.

"Знам, че много лекари, които мислят, че пшеничната трева няма качества и способности да убива рака, но аз съм живото доказателство, че това не е вярно и че тя работи" - добавя той.

« Последна редакция: март 14, 2016, 12:22:11 pm от Людмил »
Активен