Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Потребителско име: Парола:

Автор Тема: Въпрос за поръчка  (Прочетена 2380 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

PeshoCRX

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
Въпрос за поръчка
« -: октомври 09, 2013, 08:58:33 am »

Здравейте, извинявам се ако създавам тема в грешен раздел, но не съм се ориентирал все още във форума. От 22 септември 2013 г имам една поръчка, която още се обработва. Можете ли да ми кажете какво се случва с нея? Поздрави!
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 634
    • Профил
    • Микроферма
Re: Въпрос за поръчка
« Отговор #1 -: октомври 10, 2013, 12:19:57 am »

Здравейте, извинявам се ако създавам тема в грешен раздел, но не съм се ориентирал все още във форума. От 22 септември 2013 г имам една поръчка, която още се обработва. Можете ли да ми кажете какво се случва с нея? Поздрави!
Привет!
Свършихме всички налични машини, защото минахме на нова версия с подобрения в електрониката, която се изработва в момента. Очаквам най-късни до края на месеца да сглобявам от новата версия и вие ще сте първият, който ще я получи. Извинявам се за закъснението.
Активен

PeshoCRX

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
« Отговор #2 -: октомври 10, 2013, 06:42:47 am »

Много добре, но аз имам вече машината. Сегашната ми поръчка е само за резервни части - филтри и тавички. И при тях ли ще има закъснение? Поздрави! :)
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
    • Микроферма
« Отговор #3 -: октомври 10, 2013, 09:05:19 am »

Много добре, но аз имам вече машината. Сегашната ми поръчка е само за резервни части - филтри и тавички. И при тях ли ще има закъснение? Поздрави! :)
Ще погледна днес.
Активен

soundcraft

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #4 -: ноември 13, 2013, 12:18:51 pm »

Използвам темата, за да попитам за статуса на поръчка #000351 пусната на 2013-11-07. В "история на поръчките" все още е със статус "обработва се", а не ми се вижда нормален срока за обработка, при положение, че при заявката продукта е бил в наличност.
Активен

Николай

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
« Отговор #5 -: ноември 15, 2013, 09:05:22 am »

Здравей, Людмиле! Въпроса ми е свързан с поръчката на втори модул. Нужно ли е закупуването на някакви други част, като марчкучи, свръзки и т.н., за да функционира 2-рия модул правилно. Още не съм си купил нищо от Вас, но искам да купя каквото е нужно наведнъж, затова, моля за отговор! :)
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
    • Микроферма
« Отговор #6 -: ноември 15, 2013, 04:31:07 pm »

Здравей, Людмиле! Въпроса ми е свързан с поръчката на втори модул. Нужно ли е закупуването на някакви други част, като марчкучи, свръзки и т.н., за да функционира 2-рия модул правилно. Още не съм си купил нищо от Вас, но искам да купя каквото е нужно наведнъж, затова, моля за отговор! :)
Втория контейнер идва комплект с всичко необходимо, включително и упътване за свързването му.
Активен