Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Потребителско име: Парола:

Автор Тема: Здравейте и от нас - Светлана, Жоро и Божидара  (Прочетена 755 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Светлана

• Newbie
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил

Здравейте! :)

Вече няколко седмици имаме у дома микрофермата. Както всички останали и ние искаме да направим промени в начина си на живот. Това желание се засили още повече с появата на дъщеричката ни Божидара, която в момента е на 15 месеца. Живеем в София.

Като цяло, животът ни е доста по-качествен от този на повечето българи :) Имам предвид, че ние спортуваме активно (аз се занимавам с бойни изкуства, а мъжът ми е колоездач, като манията му е планинско колоездене downhill), често сме сред природата (обожаваме планините), не се храним с какво да е (през повечето време :) ), стремим се да имаме хубави мисли и да избягваме лоши емоции и пр. Или накратко: 40-годишни сме и за момента нямаме никакви здравословни проблеми – което, гледайки около нас, е вече рядко срещано :) .

Сега пред нас стоят следните предизвикателства:
- да научим тънкостите при работата с различните семена
- да успеем да планираме реколтите си, за да имаме ежедневно жива храна
- да успеем на научим дъщеря си да яде кълнове и поници (това, май, е най-голямото предизвикателство :) )

Въпросите ни в момента са толкова много и се надяваме в този форум да намерим хора с опит, които да ни дадат съвети, за да спестим време в откриването на „топлата вода“ :)

И да завърша с благодарности към Людмил за вложените усилия да създаде този чудесен уред.

Поздрави!
« Последна редакция: март 07, 2016, 10:06:10 am от Светлана »
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 634
    • Профил
    • Микроферма
Re: Здравейте и от нас - Светлана, Жоро и Божидара
« Отговор #1 -: март 08, 2016, 02:55:15 pm »

Добре дошла! Заповядай и на фейсбук страницата ни https://www.facebook.com/mikroferma
Активен