Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Потребителско име: Парола:

Автор Тема: Озонатор за вода и въздух  (Прочетена 3979 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 616
    • Профил
    • Микроферма
Озонатор за вода и въздух
« -: октомври 05, 2014, 11:52:34 pm »

Здравейте!
Преди година закупих озонатор и го ползваме всекидневно, особено за плодове и зеленчуци, които купуваме от пазара. Удивително е колко позитивно въздействие има върху въздух, вода и храна. Само след 5 минути работа в спалнята преди лягане въздухът става свеж като в гора след дъжд. Сутрин озонирана чаша вода с лимонов сок има чудесно освежаващо действие. Озонираната вода има свойството да лекува бактериални инфекции в тялото.

Озонирах водата, която пием и която ползвам за машината за кълнове - унищожават се всички болестотворни микроби и се зарежда. Озонирах също зехтин, който придобива съвсем нови свойства след тази обработка.

Обработката на зеленчуци и плодовете с озон премахва остатъците от пестициди, намалява съдържанието на хормони, нитрати и тежки метали (олово, манган, желязо)

Клизми с озонирана вода също имат дълбоко изчистващо действие.

Повече за озона и въздействието му върху храната и въздуха можете да прочетете тук и тук

Доставям ги направо от Китай, без посредници, на цена 60 лв! (Цената му по магазините е между 95 и 165 лв.).  Моля желаещите да ми пишат на лични или на order@MikroFerma.com с име, телефон, точен адрес за доставка.

Ето упътване на български. Към него има маркучи и различни видове накрайници за озониране.

Технически данни:
Захранващо напрежение: 220V/50Hz
Консумация на енергия: 18W
Отделяне на озон: 400mg/ч.
Таймер за настройка на времето. Максимален режим на работа 30мин.
Тегло: 1кг.

« Последна редакция: октомври 12, 2016, 08:22:28 am от Людмил »
Активен

sabiram

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Re: Озонатор за вода и въздух
« Отговор #1 -: октомври 31, 2014, 08:40:26 am »

Здравейте, поръчахте ли вече?
Ако не е проблем може ли да ми кажете къде да намеря повече инфо за озонатори? Ривих из Гугъл и само се обърках..... мисля и по скъп да купувам, от четенето насам натам останах с впечатление че евтините не са добри. Какви са вашите отзиви?

Поздрави!
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
    • Микроферма
« Отговор #2 -: октомври 31, 2014, 08:50:35 am »

Здравейте, поръчахте ли вече?
Ако не е проблем може ли да ми кажете къде да намеря повече инфо за озонатори? Ривих из Гугъл и само се обърках..... мисля и по скъп да купувам, от четенето насам натам останах с впечатление че евтините не са добри. Какви са вашите отзиви?

Поздрави!
Не, още не съм, затова пишете ми на лични с име и телефон и ще ви сложа в списъка.
Ние го ползваме за почти всичко - от озониране на зеленчуци, до обеззаразяване на хладилника. Много добър е за премахване на миризми, за избелване на неща, вместо с белина, за озонова терапия. Ето повече:

http://www.zdravosloven.com/portal/statii/ozonator-vyzduh-voda-732.html?belejnik=1

http://www.guga92.com/index.php/3/ozone-at-home
Активен

Mishel

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
« Отговор #3 -: ноември 13, 2014, 09:48:17 pm »

Здравейте,
Поръчах озонатор на имейла, който сте посочили, но нямам отговор. Не разбрах дали поръчката ми е приета.
Поздрави!
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
    • Микроферма
« Отговор #4 -: ноември 13, 2014, 10:39:41 pm »

Здравейте,
Поръчах озонатор на имейла, който сте посочили, но нямам отговор. Не разбрах дали поръчката ми е приета.
Поздрави!
Не, никакъв емайл не съм получил. Бихте ли ми писали пак.
Активен

Mishel

• Newbie
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
« Отговор #5 -: декември 01, 2014, 08:27:23 pm »

Здравейте, Людмил!
Имате ли информация каква е разликата между озонатор, който струва 580 лв. и такъв, който струва 55 лв.? И двата са със сходни размери и се използват за едни и същи цели - озониране на храна, вода и въздух.
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
    • Профил
    • Микроферма
« Отговор #6 -: декември 10, 2014, 02:23:09 pm »

Здравейте, Людмил!
Имате ли информация каква е разликата между озонатор, който струва 580 лв. и такъв, който струва 55 лв.? И двата са със сходни размери и се използват за едни и същи цели - озониране на храна, вода и въздух.
Ами да ти кажа няма осезаема разлика. Този озонатор, за 55 лв. съм го виждал да се продава за 169 лв. - просто някои си слагат 200-300% печалба отгоре  ;D
Има озонатори при които можеш да регулираш количеството озон, допълнителната електроника го оскъпява. Иначе всички са  на един принцип...
« Последна редакция: декември 11, 2014, 01:09:52 pm от Людмил »
Активен