Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Потребителско име: Парола:

Автор Тема: Някой може ли да помогне на детето ми  (Прочетена 1857 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

zawe

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
Някой може ли да помогне на детето ми
« -: декември 17, 2013, 02:49:40 pm »

Здравейте, малкото ми детенце е на 3г. , често ,да не кажа постоянно прави инфекции съпроводени с висока температура ,кашлица , хрема и познатите екстри.Според доктора УНГ това се дължи на огромните две сливици , а също така и третата.След последния ни преглед днес каза , че се налага отстраняване на трите сливици чрез операция, която била много тежка.Като майка ми се къса сърцето и не искам да го подлагам на това , много ми е трудно да го гледам как трудно и тежко диша вечер дори спира за секунди.
  Моля за помощ ако някой знае за алтернативен начин за свиване на сливиците!
Активен

iskra

• Newbie
  • *
  • Публикации: 6
    • Профил
Re: Някой може ли да помогне на детето ми
« Отговор #1 -: декември 21, 2013, 01:20:06 pm »

здравейте! ако нямате алергия към пчелни продукти, може да опитате с 2 капчици прополис дневна доза да му давате! Моята дъщеря също е на 3 годинки и след един престой в болница и на антибиотик, всеки месец при воденето й сред много деца се тръшваше на легло с обилно повръщане. Чела съм, че прополиса е доста силен алерген и се дава на деца след 5 годишна възраст, аз реших да опитам да й го давам. Започнах от 1 капка дневно и досега и давам всеки ден по 2 капчици дневно. За прополиса важи следното правило-на колкото години е детето, толкова капки му се слагат. Имайте предвид, че това е дневната доза /на 3 годинки-2-3 капки/. Пак имаме проблеми, но са по-рядко и преминават по бързо. Аз правя и друго всеки ден й правя сокове-прясно изстискани със сокоизтисквачка. Соковете са по-ваше желание-аз често правя ябълка и морков. Морковът е много полезен зеленчук, имайте го предвид. Това ще стабилизира имунната му система. Чувала съм, че се слага и компрес от извара на гърлото, но това не съм го изпробвала. Стискам ви палци да се оправите бързо и да си спестите главоболията покрай операцията! Успех!
Активен

zawe

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #2 -: декември 29, 2013, 05:11:02 pm »

Благодаря , че се отзовахте , всъщност клеева тинктура по 4к. давам доста отдавна прекъсвам само през лятото , сега от един месец започнах по три пъти дневно.Сокове от ябълка и морков правя  всеки ден с малки изключения , отскоро включих пчелно млечице разтворено в мед , мисля да взема и алое за пиене , като свършим с млечицето.Та така не съм спирала ,правили сме и компреси с извара , цял месец с белтък и захар , инхалации с хмел, но сливичките са си доста големи и трудно спи .Все си мисля едно време как са се справяли с такива проблеми при разни знахари , а за днешните доктори решението е" айде под ножа ".Знам , че има начин , но незнам от кого да потърся помощ , затова и пуснах тази тема, чувала съм , че имало билкари ,които помагат с подходящите билки за намаляване на сливиците , но къде са те .В интернет на български не съм намерила нищо , а теми за вадене на сливици има колкото щеш.
Активен

Diva

• Newbie
  • *
    • Профил
« Отговор #3 -: януари 26, 2014, 09:21:27 am »

Намерете си добър хомеопат! :)
Активен