Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Потребителско име: Парола:

Автор Тема: Как да предлагаме кълнове и поници на бебе над 1г.  (Прочетена 369 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Светлана

• Newbie
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил

Здравейте,

Не намерих информация във форума, затова моля да споделите вашия опит за предлагане на кълнове и поници на бебе над 1г.
Дъщеря ми е на 15м, захранена е, но и все още я кърмя. Има интерес към кълновете и пониците, но засега е само с 8 зъба (всичките резци) и не може да ги дъвче.
Благодаря!
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 602
    • Профил
    • Микроферма

Здравейте,

Не намерих информация във форума, затова моля да споделите вашия опит за предлагане на кълнове и поници на бебе над 1г.
Дъщеря ми е на 15м, захранена е, но и все още я кърмя. Има интерес към кълновете и пониците, но засега е само с 8 зъба (всичките резци) и не може да ги дъвче.
Благодаря!
Можеш да зададеш въпроса и на https://www.facebook.com/mikroferma
Активен

Мит Ра

• Newbie
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
Re: Как да предлагаме кълнове и поници на бебе над 1г.
« Отговор #2 -: януари 14, 2017, 09:52:07 pm »

Аз захраних дъщеря ни с кълнове от люцерна а после и слънчоглед от 9 месечна възраст. Тези двата вида имат най неутрален вкус. Меля ги в блендера с половин авокадо, мъничко лимон и парченце зелен лук. Става като гуакамоле, много и харесва а и авокадото допълва  ястието с витамини и минерали. Опитах да добавя малко кълнове от репички и броколи но ги повърна, предполагам че са прекалено люти за нежния бебешки тракт.
Активен

Людмил

• Administrator
  • Hero Member
  • Публикации: 602
    • Профил
    • Микроферма
Re: Как да предлагаме кълнове и поници на бебе над 1г.
« Отговор #3 -: януари 15, 2017, 09:47:57 am »

Аз захраних дъщеря ни с кълнове от люцерна а после и слънчоглед от 9 месечна възраст. Тези двата вида имат най неутрален вкус. Меля ги в блендера с половин авокадо, мъничко лимон и парченце зелен лук. Става като гуакамоле, много и харесва а и авокадото допълва  ястието с витамини и минерали. Опитах да добавя малко кълнове от репички и броколи но ги повърна, предполагам че са прекалено люти за нежния бебешки тракт.
Можеш да споделиш опитът си на https://www.facebook.com/profile.php?id=274306952642516&fref=ts
Активен